| anonim_4396 a întrebat:

O curiozitate cam ciudata: daca toata lumea, (si barbati si femei), imi zice puiule, din ce denota denumirea asta?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Posibil esti un copil si de aia.

| Felys a răspuns:

Posibil ca esti mic de statura, prea mic pentru varsta pe care o ai, ai o figura de copil

| Felys a răspuns:

Deci clar nu e din cauza staturii, poate a felului tau de a fi, a comportamentului tau copilaros, nu am de unde sa stiu daca nu te cunosc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te cunoastem, nu ii cunoastem pe cei care iti zic asa deci nu avem cu ce te ajuta.