| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca in lumea asta sunt mai multe femei frumoase sau barbati?

Răspuns Câştigător
| ATB a răspuns:

Femeile mie unu mi se par categoric mai frumoase decat barbatii adica pentru ca tot ne uitam la filme gen "It's a boy-girl thing" in care facem schimb de sex. si ma gandeam ca daca as fi fata as fi lesbiana categoric pentru ca formele, pielea, mirosul, parul sunt minunate la voi fetelor. Dar asta e parerea mea pentru ca intr-adevar frumusetea e ceva relativ.

7 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Frumusetea vine din interior dar daca vrei un raspuns concret, femeile sunt mai frumoasewinking.

| Aliyaa a răspuns:

Fiecare persoana e frumoasa in felul ei deci si barbati si femei!winkingbig grin

| DeeAnna. a răspuns:

Cred ca fiecare om e frumos prim felul lui de a fi. Asa ca intereseaza`te de o statistica: cate femei si cati barbati sunt pe Terra. Si afli raspunsul.:*

| DrViorel a răspuns:

... De ce anume crezi ca se numeste,, Sexul Frumos?" si oricum barbatii nu cred ca is complesati daca cineva zice, Ba-i esti gras, dar pe femei categoric le framanta problema asta, deci barbatii nu se omoara sa sustina ca is mult mai frumosid ecat femeile, plus ca femeile sunt in nr. mai amre pe pamant. O zi buna.

| maria1992 a răspuns:

laughing Frumusetea e ceva relativ... Poate multe persoane care tie ti se par frumoase, altora li se par urate... oricum, se zice ce femeile sunt reprezentantele sexului frumos, dar sunt si multi barbati care arata foarte bine (asta daca te referi la aspectul fizic) Fieare ființă e frumoasa in felul eihappy

| Johnny_3038 a răspuns:

Fiecare om este frumos in felul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Judecand dupa poza mea, barbati.