| RheaLustzig a întrebat:

O fata de la mine din clasa se ia de mine intruna. E u de obicei merg cu creion data la scoala dar nu stident si se ia de mine de orice fac.Nu e treaba ei. Eu mereu i-am dat raspunsurile la teste si am ajutat-o iar acum ma ameninta. De ce se comporta asa cu mine?

Răspuns Câştigător
| Lorena a răspuns:

Bunahappy
A facut si ea fiteoh go on
In ziua de azi, cele pe care le ajuti se comporta.cu tine foarte rau.
Eu zic sa nu ii mai dai atentie, vrea doar sa te enerveze, sa te faca sa te simti prost.
Daca e nesimtita lasa-o nu o mai ajuta, o sa ii para rau, ea o sa aiba de pierdut.
Are doar fiteoh go on, o sa vina ea la tinewinking.
Sper ca te-am ajutatbatting eyelasheskiss
Baftakisskiss!

7 răspunsuri:
| federerdinamo a răspuns:

Poate ca te-a vazut naiva si doar profita de tine...vine la nevoie iar aucm te ameninta si alte chesti. Eu zic sa te indepartezi de ea usor usor nu brusc deoarece nu stii cum v-a reactiona.happy

| ♥.Sagemix a răspuns:

Prea multa atentie. A vazut ca tu ii permiti si ca ti`e putina teama de ea si acum profita ca are in fata cui sa se dea mare. happy

| Special_girl a răspuns:

Poate ca este invidioasa. Unele persoane se iau de oameni doar pentru ca vad la ei ceva ce nu au.Nu ii acorda atentie, la un moment dat se va plictisi si te va lasa in pace. Ce poti tu face e sa o ignori sau sa o intrebi chiar pe ea, de ce se poarta asa, succes!

| 16.laura.16 a răspuns:

Pentru ca stie ca tu esti usor de,, modelat,,
Ia nu o mai ajuta si ignor-o pentru ca ea considera ca te poate intoarce asa cum vrea ea!

| Lya a răspuns:

Sa invatat

nu o mai baga in seama un timp
si eu am una dinasta in clasa

sincer is calma nu o bag in seama,
dar cate odata cand ma mai si jigneste rau eu spun asa calumea de o las fara cuvinte

tot timpul eu ma gandesc inainte sa scot din gura ceva

SUCCES!

| andreeeaaa a răspuns:

Ignoro, trateazo cum te trateaza si ea pe tine, intoarce`i spatele dfapt.trb sa o tratezi cu indiferenta.asta doare cel mai tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti ce fi nepasatoare si ignoro total