| Pufuleteee33 a întrebat:

De la un timp nu m-am cam indepartat de prietena mea cea mi buna,ea e mai baietoasa,mai copilaroasa,in pauze sta doar in clasa iar eu sunt nevoita sa merg pe afara cu fitoasele,nu o prea bag in seama la scoala deoarece mereu cand vorbesc cu ea am impresia ca o plictisesc,ca ma asculta doar din bun simt si nu imi place,se comporta mereu de parca e suparata.Ea nu a mai fost de mult timp la mine si m-am gandit sa o chem sa doarma la mine sa vad ce o deranjeaza etc., am intrebat-o daca vrea sa vina si mi-a spus ca nu poate sa doarma fara javra ei o_O! Inainte dormea in fiecare saptamana la mine cel putin o zi iar acum imi zice ca nu poate sa stea fara caine? Sunt sigura ca ceva o deranjeaza, am intrebat-o de 65879 de ori ce are dar de fiecare data mi-a zis ca mi se pare mie, ca ea e la fel ca inainte! Pareri? :/

3 răspunsuri:
| Roxaname a răspuns:

Pai cred ca ai suparat-o ca le preferi pe cele fitoase si nu pe ea incearca sa vorbesti cu ea si spune-i daca asta este si daca asa este cerei scuze prieteni adevarati nu prea mai gasesti

| SzbInfinite a răspuns:

Poate are o problemă personală şi nu vrea să te îngrijoreze şi pe tine, dacă spui că e prietena ta cea mai bună probabil nu e normal să se poarte aşa fără motiv. Eu zic să nu o laşi să se distanţeze de tine, încearcă să o laşi puţin cu gândurile ei şi dacă nu îşi revine spune-i că tu chiar ţii la ea şi că suferi foarte mult, că ţi-e dor de cum eraţi voi înainte. :] Totuşi nu o lăsa chiar singură, mai stai şi în clasă cu ea, poate o convingi şi pe ea să mai iasă propunându-i ceva draguţ de facut afară gen să ascultaţi muzică împreună sau fă-i cunoştiinţă cu prietenii tăi, să staţi toţi împreună, dacă stai cu fetele alea *fiţoase* poate au şi ele părţi bune. Sper să vă împăcaţi puppy dog eyes

| ICanSeeTheMusic a răspuns:

Eu cred ca are ceva probleme de familie thinking sau e indragostita? laughing nu stiu ce sa zic...