| Seby88 a întrebat:

O fata mi-a raspuns la mesaje ieri dar azi cand i-am scris a dat seen, oare de ce?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Bella993 a răspuns:

Poate a uitat sa raspunda, nu a avut timp sa raspunda, sau pur si simplu nu vrea sa vorbeasca cu tine.

| Anonima163333 a răspuns:

Poate a avut ceva treaba.
Si mie mi s-a intamplat de multe ori sa-mi dea chiar prietenii seen, iar a doua zi cand ne-am intalnit mi-au spus ca erau ocupati...

| Seby88 explică (pentru AngelErmin):

Nu mi-a raspuns.

| Sofer a răspuns:

E clar ca nu vrea sa vorbească. Ii mai lași un mesaj și dacă tot asa. E clar.

| Alyra a răspuns (pentru Seby88):

sad

| Adry05 a răspuns:

Probabil conversația din ziua precedentă a fost basic, boring, nu te-ai diferențiat cu nimic de orice alt tip care i-ar fi scris în acea zi și a preferat să nu-și mai piardă și a 2-a zi timpul într-o conversație care nu-i stârnește nimic.
mai există și varianta să fi avut treabă sau să fi uitat să răspundă dar... nu știu ce să zic

Răspuns utilizator avertizat