| Iulian03 a întrebat:

Ieri am dat de o fata pe Facebook, mi-a raspuns la 4-5 mesaje iar la ultimul mesaj nu a dat nici macar seen. Mai are rost sa mai incerc sa vorbesc cu ea?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Există și varianta că n-a putut răspunde atunci și după a uitat. Eventual poți încerca să-i mai scrii o dată și dacă face la fel, renunță.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca voia sa tina legatura cu tine atunci vorbea cu tine. Mai exista sansa si in care poate ar vrea sa vada daca tu ii dai mesaj iar. Dar putin probabil.

Lasa asa, daca o sa fie ceva o sa iti scrie ea.

Bafta!

| Georgexyz99 a răspuns:

Salut, NU!

| Sjsnenen a răspuns:

Nu prea cred. Daca voia sa vorbiti, iti raspundea la mesaje sau chiar iti scria ea prima.