| Mephistopheles a întrebat:

O fata mi-a zis ca ma considera interesant. (Sunt in a 2 a zii de liceu)
Nu stiu daca ma considera interesant ca baiat sau ca "un fel de tocilar" printre cei ce nu s-au batut mult cu cartea xD
In fine daca e nevoie voi posta si 1 link cu o poza cu mine.

In rest pot sa zic ca e SUPERB la liceu hehe happy

3 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Am inteles ca o fata ti-a zis ca te considera interesant. Dar care este intrebarea?

| BeautyTeacher a răspuns:

Ma rog te considera interesant, e superb la liceu toate bune si frumoase. Ce ne trebuie poza cu tinerolling on the floor? Si care e intrebare?!?! Consulta un psiholog, te am pupat

| alissu a răspuns:

Pai eu ca fata as zice ca te considera interesant adica vrea sa fiti prieteni sau iubiti depinde...in nici un caz nu ar zice interesant ca un tocilarwinking oricum succes!