| andriana97 a întrebat:

O felicitare pentru ziua de nastre a unui baiat (prieten). Numai ca sa nu fie cu sanatate, fericire, noroc, ceva scurt clar si cuprinzator, dar in acelasi rind si sa-l surprinda...

1 răspuns:
| MAREZU a răspuns:

Sper să îţi placă mesajul.

Priveste aceasta zi speciala ca pe o noua pagina din povestea ta de viata, o poveste tot mai frumoasa cu fiecare an ce vine!
La Multi Ani si sa cunosti iubirea, iti doresc sa te iei de mana cu Fericirea!
Aceasta este doar un mesaj purtat de vant, iti doresc toata bucuria din lumea si toata fericirea de pe Pamant! La multi ani!
La Multi Ani si sanatate multa, pentru fiecare lumanare de pe tort sa ai cate o surpriza placuta!

Dacă răspunsul meu te-a ajutat dă-mi FUNDA.