| Monycina a întrebat:

O idee buna de ati alina "suferinta"? mersi

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Buna! depinde de ce te suferi si cine te-a facut sa suferi.Sincer nu stiu ce sa ti spun si iti spun ca imi pare rau ca suferi insa trebuie sa treci peste si sa iti vezi in continuare de viata ta. Timpul le va rezolva pe toate si astfel aceasta suferinta va ramane in trecut.succes.Fundita?happy

5 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Eu zic ca o plimbare prin parca cu prietenele, ti'ar schimba starea sufleteaskahappy.
sau du'te la o prietena, sa diskutati, mai radeti, va distrati, ascultati muzicaa:p
funditabatting eyelashes?

| Emma a răspuns:

Asta incerc si eu sa fac! Si nu e chiar cum ar trebui dar cel putin nu mai plang cum faceam inainte!

Incearca sa gandesti pozitiv

Daca suferi din dragoste, nu te mai gandi la lucrurile bune petrecute.Gandeste`te in primul rand ca te a facut sa suferi si asta nu e tocmai ok.Stiu ca e greu, dar poti pentru inceput sa vb cu un alt baiat!

Succes! Xoxo

| madycumada a răspuns:

Cantatul... doar esti Brytneiwinking

| VIPER a răspuns:

Pai... date cu capul de tavan, dupa aia mananca cuburi de gheata, si apoi culcate, vei vedea ca vei fi ft vesela.nu stiu dc dar eu am fost mai vesel, dar dupa aia am zacut la pat 2 saptamani pentru ca am mancat gheata, nu te teme, daca faci ce am zis, te vei scula vesela, vei rade 2-3 ore si dupa aia stai ca mortul in pat

| moriordie a răspuns:

Poti scrie, sau poti desena, sau orice altceva legat de creatie sau arta. Cele mai bune lucrari sunt cele facute de artistii care au suferit la momentul respectiv.