| ndddiana a întrebat:

O idee? Se apropie ziua prietenului meu si nu pre am idee ce sa ii cumpar. Suntem impreuna de un an si 7 luni si i-am cam luat tot ce se putea... parfumuri, haine, chestii gen cana si tot felul. Acum nu prea am idee. Nu vreau ceva personalizat pentru ca la asta m-am gandit pentru mai incolo, ceva cu noi doi daca e personalizat. Asa vrea ceva de ce sa se foloseasca.[app el are 17 ani si ii face fotbal] Un sfat? Multumesc :X:X

1 răspuns:
| FucktheSystem a răspuns:

Când universul pare să te lase fără variante trebuie să cumperi bere.