| anonim_4396 a întrebat:

Vreo idee ce cadou as putea sa-i fac prietenului meu de ziua lui? dar fara parfumuri si deodorante ca i-am tot luat.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa te faci disparuta

| anonim_4396 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

raised eyebrows de ce, asa procedezi tu cu prietena ta? interesant.

| wαтerғαll a răspuns:

Ai putea sa ii faci ceva personalizat. Un colaj cu poze cu voi asezat intr-o rama sau in album, un lantisor cu poza voastra inauntru, bratari cu numele vostru, etc.

| anonim_4396 explică (pentru wαтerғαll):

Nu prea ne dam in vant dupa chestiile personalizate, dar mersi pentru sugestie happy

| Adrian109 a răspuns:

Cati ani are?

| anonim_4396 explică (pentru Adrian109):

Face 24