| SkizooDeey a întrebat:

am aproape 15 ani si de asemenea, o relatie cu un baiat. Bine`inteles acesta ca toti ceilalti vrea sex! Din motive destul de "clare" ma gandeam sa ii fac oral pentru ca incep sa cred ca il iubesc in adevaratul sens al cuvantului. E a4a oara cand suntem impreuna(de 4 ani cu pauze de aprox 2-3 luni) iar sentimentele sunt din ce in ce mai accentuate si mai profunde.Este in mare parte atent cu mine, nu m-a inselat nici. o data, de asemenea nici. o data nu a uitat de aniversarea noastra sau de ziua mea.Acuma se apropie ziua lui.si habar nu am ce sa ii iau, asa ca m.am gandit sa ii iau ceva personalizat sau sa ii fac chiar eu ceva cu mainele mele.Sincer ma gandeam sa ii fac oral... dar sunt indecisa plus ca nu vreau sa se foloseasca de mine.Idei de cadou? Ce sa ii cumpar sau sa ii fac(sunt AS la sculptura, desen si pictura)? Sexul oral este o solutie? Precizez ca este destul de mofturos fiind berbec.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Fa-i daca asta vrei ca oricum nu te intereseaza parerea noastra! Scuza-ma dar nici macar tu nu sti ce e in capul tau.Se vede ca te-a tulburat rau baiatul asta.Si dupa ce ii faci oral sa nu te mire daca o sa te trateze ca pe o carpa atat el cat si ceilalti,(sa stii ca baietii sunt mai laudarosi de felul lor).Si tu chiar crezi ca sexul oral e un cadou pe care l-ai putea face unui baiat? pentru ca tu l-ai incadrat perfect in celelalte cadouri normale, adica tu ai putea face asta fara nicio urma de remuscare? Iti spun eu, nu e o solutie.raised eyebrows

17 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

În primul rând îmi pare să te dezamăgesc, dar nu toţi vor asta. Dacă tu începi să îl iubeşti nu are rost să te înjoseşti să faci aşa ceva, mai ales la o vârstă ca asta. Dacă îl iubeşti şi te iubeşte, ar dori de la tine total altceva decât asta...fă-i ceva frumos dacă eşti talentată, e cel mai frumos cadou.

| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Fa-i oral ca pe urm o sa iasa el si normal rolling on the floor) ca doar tu ai zis ''ca toti ceilalti, vrea sex '' rolling on the floor) numai prostii ai in cap pe bune. angry

| Digital112 a răspuns:

dhoaamne ferestehee hee spune-i mamicutei tale ca vrei sa-i faci iubitului tau un oral ( o sa te aranjeze mamica ta si tatal tau de n-o sa uiti nici odata laughing, ee lasa ca poate ai noroc sa te bata doar cu lingura rolling on the floor)

| TheFictionist a răspuns:

Mdaa.femeia rămâne tot un "obiect".Mai nou se şi oferă singură cadou.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Oral? e atat de mainstream! try hard anal!

| RockaruL a răspuns:

Doamne ce intrebare? Cica sexul oral e un cadou? Doamne ce aveti in cap...Dar nu inteleg, de ce tocmai oral? Ma rog sunt placerile tale...

| MissLaura a răspuns:

Esti cam dusa fato! Cum sa faci asta? pai ai zis ca esti as la arte si poti sa-i faci un portret sau ceva si tu te gandesti la s*x o**l? Asta nu e acdou, e satisfacere.Fai cadou, nu pofte, ca o sa profite de tine!

| alexandra_8635 a răspuns:

Pai berbecu nu e chiar asa de moftuos daca ai voce poti sa ii canti sau sa ii iei un ceas de mana dar baietior e pac cel mai mult lucrurie haioase am un prieteni de 20 de ani eu am 19 lui ii plac lucruile haioase este berbec desigur cea mai buna soutie este sa ii iei ceva haios

| andutza_1067 a răspuns:

Doamne! fata deci thu nu esti normala!
cum poti sa te gandesti la asa ceva...totusi ai 14 ani...ce Dumnezeu!

| vladusx a răspuns:

Ba tarfa ce esti cum sa faci sex oral la 14 ani cretino! tu esti normala macar un pic?! doamne ma parintii tai cred ca au creier cat o nuca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca raspunsurile "fa-i un sex oral" la intrebarile tip "Ce cadou sa ii iau prietenului meu? " SUNT GLUME iar tu le-ai luat in serios! Raspunsul ti l-am dat la intrebarea de pe celalalt cont.
Dar in continuare, imi pare bine ca apreciezi critica constructiva.

| dyabollick a răspuns:

Http://Ro-Chat.Net/? id=2 te asteapta cu multe noutati.

| laura_2173 a răspuns:

Uh esti handicapata fetit.o? atat t intreb.cum sa faci asa ceva? daca d la anii astia faci asa ceva apoi cand o sa fii mare o sa faci si filme porno

| Alexys_9783 a răspuns:

Mda! Daca l-ai iubi nai intreba. Mie imi place de un tip si pentru. cal iubesc cu adevarat il cunosc si stiu ce vrea. Ceau=Paaa

| cetate a răspuns:

De unde esti daca ai mai facut cuiva e ok daca nu nu te sfatuiesk

| SkiziiBu a răspuns:

Da da da. Bine zis, nu stiu la ce mi, a fost capul.
@vladusx - da.te.n pla calului ai mei sunt oameni de treaba nu au ce cauta pe buzele tale butoias cu varzuca.

Si otw...intrebarea era de fapt ce cadou sa ii iau? vreau niste idei...sexul oral era doar o formalitate.

| ovidelu_4536 a răspuns:

Draga daca crezi ca al iubesti de ce nu ai oferi chiar ce asi doreste sexul normal si chiar poti sa ai oferi si sex oral alte fete de ani tai siau anceput viata sexuala asa ca poti sa o faci linistita