| adutzata a întrebat:

O idee va rog! Cativa prieteni de ai mei si eu vrem sa facem revelionul impreuna:* Dar nu am vb cu ea si miercuri trebuie sa cumparam si prietenilor le-am promis ca il vom face. Si vrem sa-l facem si la mine.Nu stiu cum sa-i spun mamei.Numai e timp de gandit. Ajutor urgent... funda promitt. urgent

3 răspunsuri:
| Maomau a răspuns:

Poi spune-i romaneste, adica drept si verde in fata. Daca e doamna intelege ca esti la varsta cand se fac revelioane intre tineri, si se retrage la vecina sau la o matusa. Nu incerca sa ii impui daca nu vrea, ci abordeaz-o din nou a doua zi si pe tonul tau cel mai prietenos.

| pisicutablue a răspuns:

Spune-i ca e sansa ta sa fii mai populara si ca daca nu faci asta vei fi foarte trista
nu cred ca mama ta te va refuza

| hater2012 a răspuns:

Mama sunt fata anul acesta dar voi trece in celalalt an femeie,,, sper ca te, am ajutat