| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare aiurea: cum sa fiu mai spontana? Sunt prea calculata, planificata din timp, fac totul dupa program si cred ca am picat intr-un fel de monotonie, in ultima vreme sunt plictisita si orice lucru aparut din senin in viata sau programul meu imi produce anxietate.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si eu la fel,nu vad nimic rau in asta, probail gandesti empiric nu emotional,nu gandesti hazard si calculat ceea ce e bine,chiar nu vad nimic rau in asta,dar e bine sa fi si creativa, sa faci lucruri noi nu vesnica monotomie, invata o limba straina, du-te intr o vacanta, invata lucruri noi, intra intr-un grup social etc

| Superior a răspuns (pentru RAY):

"probail gandesti empiric nu emotional"
sunt sigur ca te-ai gandit la Dumnezeu cand ai scris asta

| RAY a răspuns (pentru Superior):

M-am gandit la faptul ca femeile sunt mai emotionale dar ea e mai rationala