| loveisfreedom a întrebat:

Cum sa scap de monotonie? ma trezesc,merg la scoala si vin acasa,asta e programul meu zilnic, m-am saturat ca in fiecare zi sa fac acelasi lucru.Parca astept sa se intample ceva sa-mi schimbe viata dar acel lucru nu se mai intampla.ce pot face?

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu ai un hooby? sport, muzica sau orice altceva, trebuie sa te implici ceva sa nu stau toata ziua acasa, sa fii mai activ.

| CrazzzyA a răspuns:

Schimb-o singur/a, pentru ca degeaba astepti. Nu se va intampla nimic care sa ti-o schimbe. Implica-te in proiecte, citeste carti, afla lucruri noi, ocupa-te de ceva ce te pasioneaza, etc. happy

| Criss123Anne a răspuns:

Mergi in oras cu prietenii, uita-te la filme, asculta muzica, poti sa citesti si implica-te in proiectele de la scoala, poti face diferite colaje si tot felul de activitati care te vor scapa de monotonie happy