| alex922 a întrebat:

O intrebare atat petru fete cat si pentru baieti.La ce va uitati prima data la o persoana cand vreti sa fiti impreuna ...de ex:eu pentru prima data la corp si apoi la unghii...astept si raspunsurile voastre cel mai interesant, funditawinking

Răspuns Câştigător
| alleecsandra a răspuns:

Buna!
1-prima data ma uit la intentiile pe care le are aceea persoana, eu poate vreau sa fiu cu ea dar acesta poate vrea sa profite de mine!
2-pai la corp si la igiena(bine ca nu ma duc sa o contolez dar se vede daca e ingrijit)

16 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Aa.pai prima data ma uit la cum arata love struck [[ la infatisare], apoi sa vad daca are tupeu devil) si. dupa aia urmeaza si altele. happy

| lovenotsex a răspuns:

Cred ca am mai vazut aceasta intrebare, dar e istet pusa.Eu la o persoana nu neaparat cand vreau sa fiu cu ea, dar o vad pentru prima data ma uit la zambet si la unghii(acest aspect il consider major in ati face o opinie despre ea, arata cum are grija de ea, cat de feminina este.Ma bucur ca esti stelist, bafta!

| Parisblue a răspuns:

Bună intrebare. Păi prima şi prima dată mă uit la ochii si la zâmbet., mai precis la tot corpul, la ţinuta, dp văd dacă este ingrijit, curat... aa şi cum miroase. să nu miroasa a transpiratie:d:-&

| Gipsy a răspuns:

Eu ca fata ma uit la un baiat la.

1.Fizic
2.Maini
3. Igiena

| Dorian_3315 a răspuns:

Eu ma uit in ochii fetei pe urma la par si pe urma de la gat in jos smug dar nu sut obsedat de aspectul fizic si la comportament sa fie modestawinking

| dynasmile21 a răspuns:

Primul lucru care ma atrage la un baiat este atitudinea big grin Imi place daca are o personalitate puternica si atitudine pe masura. La aspectul fizic pentru mine conteaza foarte mult dintii, buzele si mainile. Oricum consider ca este important sa acorzi o atentie deosebita expresiei faciale si micilor gesturi, sa vezi cum reaczioneaza,, practic daca sunteti compatibili.

| tpuguru a răspuns:

Eu il studiez foarte mult : comportamentul fata de prieteni, atitudinea fata de mine, cum arata, dar de obicei evit relatiile, stiind ca o sa sufar din cauza lui.

| Mihaela_5188 a răspuns:

Eu ma uit la ochi, privire, profunzimea, cat si falsitatea sau adevarul lor.

| pauza a răspuns:

Prima data ma uit la corp.pe aici la mine in oras numa fete frumoase:X.am de unde alege. apoi ma uita la par, sa nu fie blond si scurt.imi place sa aiba parul mediu sa ma joc in el(nu stiu de ce, dar imi place la nebunie), apoi studiez comportamentul, simtul umorulor, aa si bine inteles, igiena pe primul locwinking

| VideoGame a răspuns:

Pai eu mas uita la infatisarea ei parul ei lung sau mediu depinde la igiena la comportament si cat de onesta ar fi cu minebig grin

| maria_5572 a răspuns:

Eu ma uit prima data la comportament si dupacea la corp si la nalte chestii, ma rogdar dupa ce ma uit la comportament ma uit la par

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prima data ma uit in ochii unei persoane, acestia spun multe despre ele...

| L0vely a răspuns:

Hi!happy Eu sincer...thinking prima data ma uit la fata, apoi vreau sa aflu cat mai multe despre gandirea acelui baiat. cum se comporta cu cei din jur, cum vorbeste etc. Dar eu fiind o persoana foarte sincera vreau ca si el sa fie foarte sincer! kisshee hee mi-am facut contul acum cateva minute si acesta este primul meu comentariu si sper ca am putut fi de ajutortongue

| alex922 explică:

P. s pentru mine unghiile sun importante... imi arata daca e cat de cat curata, daca sunt ingrijite unghiile IN GENERAL acele fete sunt curate... pot fi si exceptii.

| EuNuMint a răspuns:

Nu prea inteleg ce rost ar avea unghiile dar ma rog. eu ma uit la fata, la corp.thinking dar prima oara ma uit cum se comporta si ce personalitate arewinking

| Miiniimic a răspuns:

Eu ma uit sa vad daca este ordonat, ma uit la ochi, par si de ce nu? unghiilaughing