| aFurisit a întrebat:

laughing O intrebare din misterele vietii :

Ce are o femeie in geanta? raised eyebrows

12 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Nu stiu ce are o femeie obisnuita, dar la mine e haos total laughing
Telefonul, bani, oglinda,'lucruri intime' si sa nu uitam cosmeticele; cat mai multe blushing. Desi eu le prefer sa le 'indop' in buzunar, e mai comod.

| aFurisit explică (pentru MissmysteriousS):

Sa inteleg ca tu nu esti o fata obisnuita, pardon, femeie obisnuita big grin si in plus de asta tu esti si un mare mister laughing.

Imi place ce ai pus intre ghilimele, oare ce-o fi, detaliat asa whistling laughing poti sa ne explici? whistling

Deci laughing cu "sa le indop in buzunar" m-ai lasat asa :O, laughing esti dulce blushing

| aFurisit explică:

Baiiii, sunteti fete/femei laughing, am pretentii de la voi, cum sa spuneti ca nu aveti ordine in geanta? raised eyebrows.

De multe ori vad fete pe strada cu o geanta uriasa, de zici ca se muta laughing si ma tot intrebam, ce Doamne Dumnezeule poate sa bage acolo, totusi.e uriasa, naiba. laughing. Da` stiu eu ca mai mult e goala si e luata de FITZE raised eyebrows, ca sa aiba efectul Wow laughing haaaa waiting, v-am prins big grin

In fine, din tot ce am citit am priceput ca aveti dezordine, mizerie si multe nu stiti ce aveti laughing

| MissmysteriousS a răspuns (pentru aFurisit):

Nu prea ma consider o 'femeie', merg undeva spre`o pustoaica in curs de maturitate laughing
Mister?! big grin; Mi` se spune cam des. sper sa nu fie ceva iesit din comun, care duce undeva spre o ciudatenie laughing
Pot explica, asta daca nu-mi iau suspend pe aici rolling on the floorblushing
Nu zic ca nu-s feminina, dar prefer sa fiu mereu eu, facand lucruri iesind din comun; sa fiu eu insumi e una din calitatile mele big grin

| Axys a răspuns:

In primul rand buletinul de identitate parfum happy tampoane, macheajuri cum am vazut alunele ca scoateau din geanta mai multe depinde cum prefera o fata sa fie ordonata sau dezordonata in geanta depinde de preferinta ei daca vrea sa aiba multe obiecte pentru infrumusetare sau mai putine happyasta stiu euwinking

| Maxim96 a răspuns:

Tot ce vreilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice vrei, in afara de ordine.

| aFurisit explică (pentru AsdfghjkI32):

straight face. Cat de complicat, nu pot sa cred! De ce atat de multe, card, card, card, card, card, card. poseta in geanta, vibrator, tableta, aparat foto.WTF!?!?!?, crema de maini, etc... lucruri inutile happy

| superady98 a răspuns:

Universul si mai mult rolling on the floor)))

| FetitzaFrumusik a răspuns:

De toate, in afara de curatenie laughing

| AnnaPuffa a răspuns:

Oh o grămadă de chestii nefolositoare laughing Dar noi le punem acolo pentru orice eventualitate