| QuizMaster a întrebat:

O intrebare legata de vergeturi...

Deci eu am 14 ani, 1.90 inaltime si vreo 70 kg.Sunt baiat. Miau aparut vergeturi pe genunchi de la crestere.De la o vreme au inceput sa imi apara vergeturi si pe sapte, sunt noi si sunt cam rosii(rozalii). Tot de aceeasi perioada de timp (2 luni) am inceput sa trag de fiare ca sa impresionez prietenii si fetele.(biceps si triceps cu 5kg pe mana vreo 250 pe zi).

Vreau sa stiu daca vergeturile de pe spate sunt de la trasu de fiare, de al crestere sau de la alceva.Si daca sunt de la ceva din astea, ce ar trebui sa fac? Si cum pot scapa de ele?

Răspuns Câştigător
| loveispain a răspuns:

Si eu am avut vergeturi tot din cauza cresteri si am fost la dermatolog iar el mi, a dat o crema pe care sigur o poti lua de la farmacie.crema se numeste lioton gel si te asigur ca e buna. dati de 3 ori pe zi dar sa nu uiti sau sa intrerupi asta ca altfel nu o sa se mai treaca niciodata. sper ca ti-am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| QuizMaster explică:

Alte raspunsuri?

| nebunu_5532 a răspuns:

Deja ai vergeturi? De la virsta asta? Nu iti dau mai mult de 2 luni. Ai sa te cureti cumetre. Sa iti fie tarina usoara si sa ai o viata mai buna pe lumea cealalta!