| dyana_8491 a întrebat:

O intrebare pentru baieti: Ce gen de fete va atrag? cand va alegeti o partenera inaltimea joak un rol important? dar culoarea ochilor? motivati raspunsulwinking PS: nu vr raspunsuri gen: sufleteul conteazawinking

3 răspunsuri:
| TheHGlife a răspuns:

Deci cand vreau sa fiu cu o fata nu vreau ca ea sa fie mai inalta ca mine, culoarea ochilor nu conteaza, parul nu prea. Doar sa aiba cur si tate laughing

| TheLilDragon a răspuns:

Hmm...smug Depinde, daca eu sunt mic nu imi aleg pe una foarte inalta, ochii zic eu ca sunt cei mai importani :X Parul nu prea conteaza atata timp cat ii sta bine... Iar mie mie indiferent de "partea dorsala"hee hee

| sweetgirl9 a răspuns:

Toti sunt la fel...doar sa se uite dp formerolling eyes
rar gasesti baieti care sa nu fie interesati numai de fund si saniwinking