| AllePuffu a întrebat:

Intrebare pentru baieti: conteaza pentru voi inaltimea unei fete?

9 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Da e destul de important pentru ca eu is inalt la 1.92 si nu merge cu una de 1.50-1.60 ci preferabil peste 1.70 si cel mai bine sa aiba 1.80-85 big grin

| dracu14 a răspuns:

Da,nu-mi plac fetele inalte, imi plac cele scunde de pana 1.65 m

| ThePoet a răspuns:

Da, pentru ca daca e prea inalta ma tine sub radical. Daca e micuta nu e o problema. happy

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Eu nu prea tin cont de asta, in schimb daca as avea de ales, as alege o fata inalta.

| NuMaContrazice a răspuns:

Sa nu fie mai inalta decat mine (1, 72), daca e mai micuta cu atat mai mult, fetele scunde mi se par mai dragute.

| sayWhaaat a răspuns:

Dupa cum vezi, tine de gusturi. Pe mine unul nu ma intereseaza inaltimea prea tare, atat timp cat nu e prea mica. Greutatea pe de alta parte, daca are pana si un pic peste standardele mele, nici nu ma mai uit la ea. Nu ma lua in nume de rau, fiecare are piticii lui.

| suntZeu a răspuns:

Eu la 14 am 1, 77 si fosta mea prietena era mai mica ca mine si tot ma aplecam so sarut, prima data cand am scos-o in oras mi-a spus la final daca vreau so sarut iar eu in gluma am spus, faci tu rost de un scaun? Dar am vrut so tachinez... fetele mici de inaltime mi se par mai interesante dar nu stiu de ce...dar si cele inalte imi plac foarte mult.Probabil te-am bagat in bezna laughing

| igrek a răspuns:

Eu sunt inalt, deci prefer o fata nu prea mica.