| Shtephanie a întrebat:

O intrebare pentru baieti:Cum va place sa fie o fata:timida,tupeista, vorbareata sau? dau funda:*

Răspuns Câştigător
| kiddo3mâncaţiaş a răspuns:

O fata trebuie sa fie speciala. daca ar fi timida, sunt sigura ca are o inima mare. daca e tupeista, probabil as remarca'o m'ai repede. si vorbareata? as avea multe de discutat cu ea. oricare din calitatile astea, oricare pe care le'ar avea, nu ar conta, pentru ca cunosc fete timide. dar de care te indragostesti imdeiat fata de altele care sunt tupeiste si rele. Depinde de cum are sufletul happy. funda?big grinbig grin

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Vorbareata,putin timida, si mereu cu zambetul pe buze, simpla si foarte stilata...Aceasta este o fata perfecta punctul meu de vedere.

| rTaxq a răspuns:

Putin timida, tupeista cand trebuie, vorbareata mereutongue

| TheGameMaster a răspuns:

Sau (adica sa fie de gasca nu prea tupeista, dar nici prea timida si in niciun caz o "moara stricata"winking