| Keepcalmandloveme a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Cum ar trebui sa fie fata ideala pentru voi? funda:*

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

Pai opusul la ceea ce exista in ziua de astazi.
Imi plac femeile sensibile.
Imi place sa stie sa se imbrace elegant.
Sa stie sa aprecieze arta.
Sa gandeasca de 2 ori mai mult decat sa vorbeasca.
Sa fie calma dar in acelasi timp impunatoare.
Sa inspire incredere si siguranta.

Oricum, ceea ce am spus eu aici este imposibil, dar cam asa imi place mie.

| blari a răspuns (pentru Ecea):

Nu e imposibil, inca mai exista fete normale si in ziua de azi tongue

| nyko06 a răspuns (pentru Ecea):

Si eu sunt de parere cu blari, mai gasesti.

| Ecea a răspuns (pentru nyko06):

Sunt convins de asta,doar ca din pacate sunt rare cazurile.
Bine. daca stau sa ma gandesc,nici barbatii din ziua de astazi nu sunt prea straluciti in gandire,multi oameni au renuntat la gandire.
Eu doar am spus cum mi-ar place mie,unde exista astfel de persoane,ramane de vazut.
Cred ca am exagerat si eu putin,toate nu cred ca se poate...dar macar pe aproape poate se gaseste.
Merg pe strada si vad numai femei cu blugi rupti,decolteuri,etc.
Isterice,ascultand doar house si manele fara sa aiba pic de cultura generala.
Nu le mai tace gura,vorbesc ca o moara stricata,nu stiu sa asculte.

Dar nu ma mira asta,uite si mentalitatea barbatilor din ziua de astazi,multi au raspuns sa fie buna la pat sau mai stiu eu ce.
Intr-adevar,este importanta si relatia sexuala, dar personal prea putin imi pasa, exista legea compensatiei.Degeaba este buna la pat daca nu te intelegi cu ea.Trebuie sa fim mandrii unul de celalalt,sa pastram un respect, sa stim sa conversam, sa multe altele.La pat vedem noi cu ne intelegem,ce nu stim invatam,vedem noi cum o rezolvam cu asta,insa cu caracterul nu poti face nimic,asa esti asa ramai.

Este doar parerea mea,fiecare sa caute ce vrea,eu imi doresc liniste si sa ne stimulam unul pe celalalt, daca ceilalti vor altceva, atat ii duce capul si o sa primeasca ceea ce cauta.
Tot timpul exista perechea potrivita pentru fiecare.

| Ecea a răspuns (pentru blari):

Din pacate normalitatea nu este ceea ce imi place mie,dupa cum bine vezi normalitatea este exact ceea ce este acum.
Eu tot timpul m-am considerat oarecum depasit de normalitate,urasc sa fac ceea ce face toata lumea,prefer sa am eu propria mea personalitate si sa traiesc in normalitatea mea nu in normalitatea lumii.
Desi foarte multi nu sunt de acord cu mine, eu ma bucur ca am primit o educatie aparte si am avut oportunitatea sa vad lumea din alta perspectiva.Mi-a placut sa nu fiu niciodata de aceiasi parere cu majoritatea.
Asa ca fete normale exista, mai greu cu cele "speciale" sa le spun asa.

| nyko06 a răspuns (pentru Ecea):

De ar gandi toti ca si tine ar fi altfel, dar asa cum ai zis si tu ii intereseaza altceva, nu multi gandesc ca si tine si mai rar asa baieti tot respectul pentru cum gandesti si privesti lucrurile. Acum in ziua de azi totul se rezuma la alte lucruri pe care se pune" accent si importanta" si tu ai dat un exemplu foarte bun, dar nu cred ca le poate schimba cineva gandirea, mentalitatea daca acesta e scopul lor " sa testeze " si daca nu corespund la revedere ca si cum ai arinca ceva la cos de care nu mai ai nevoie dar o relatie fuctioneaza pe comunicare, intelegere, respect unu fata de celalalt.Sa ma pot mandri ca el /ea este omul pe care-l iubesc si nu sa-l ascund nu sa ma mandresc si sa ma laud ( valabil pentru el ce buna a fost ) la unu si la altu in gura mare sau ce naspa a fost ca am facut eu tot sau nu stiu ce. Raspunsul tau e cel mai bun din puctul meu de vedere alte aspecte sunt importante.De ar gandi macare 1 din 10 asa ca si tine ar fi foarte bine dar e mult daca gandesc asa 1din 100.

| Ecea a răspuns (pentru nyko06):

Daca ar gandi mai multi ca mine m-as plictisi.Eu invat atat din greselile mele cat si din greselile altora.Cum am spus si mai sus,nu imi place sa fiu de aceiasi parere cu majoritatea,cand vad ca am aceiasi parere ma mai gandesc odata.

Unii invatam,altii nu.
Unii ne auto-educam,altii nu.
Depinde de capacitatea fiecaruia,cercul de prieteni, ce pretentii are de la viata, ce modele de viata are si multe altele. happy

Si eu spun despre unele femei ca daca ar gandi 1 din 10 ca ea ar fi bine, din pacate una din 100 are o alta parere.
Tocmai de asta consider ca este foarte greu sa iti gasesti perechea.

| nyko06 a răspuns (pentru Ecea):

Ai perfecta dreptate e tot mai greu sa-ti gasesti o pereche cu care sa te completezi.

| Ecea a răspuns (pentru nyko06):

Multumesc pentru intelegere si pentru sinceritatea de care ai dat dovada.

| nyko06 a răspuns (pentru Ecea):

Asta e trista realitate din pacate.

| Ecea a răspuns (pentru nyko06):

Nu te-ai obisnuit cu ea? Eu sunt foarte acomodat,mi se pare atat de normala...
Asta este evolutia,are unele parti bune unele rele, depinde de fiecare cum le priveste.
Natura ne aseamana, educatia ne deosebeste happy

| nyko06 a răspuns (pentru Ecea):

Ba da m-am obisnuit de asta nici nu mai caut, foarte buna gandirea si raspunsul tau.

| Ecea a răspuns (pentru nyko06):

Sunt prea multe de spus despre asta,pot scrie romane intregi, dar nu le putem spune pe toate aici.
Am transformat intrebarea intr-o discutie happy sper sa ne scuze pentru neplaceri.

Ma bucur ca esti percepiva si ca mai sunt oameni care gandesc asemanator mie, apreciez asta.

| nyko06 a răspuns (pentru Ecea):

Si eu ma bucur, chiar meritai tu raspunsul castigator, ai dreptate ca sunt prea multe de spus.

| Ecea a răspuns (pentru nyko06):

Prea putin imi pasa de raspunsul castigator, doar mi-am spus punctul de vede.
Am un raspuns si la o intrebare de a ta, o sa vina foarte curand. happy

23 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Asta depinde vezi la unii conteaza mult prea mult patu da daca cu o fata te simti bine si are un suflet bun nici la pat nu e rau asa ma gandsc eu asa e si prietena mea

| aurora50scumpika a răspuns:

De parca nu ai stii...sa fie buna la pat...

| Keepcalmandloveme explică (pentru aurora50scumpika):

Dupa numele tau observ ca esti fata, so mai citeste o data intrebarea "scumpika". Lool ce intreb eu si ce raspunzi tu.Eu ma refer la calitati nu doar buna la pat, dar daca pentru o fata asta a ajuns o caitate asta inseamna ca e grava treaba.
Pa, pa.

| aurora50scumpika a răspuns (pentru Keepcalmandloveme):

Eu nu ti-am spus ca e calitate,,, dar unii baieti numai asta vor, ...si fii putin mai calma.ca nu te-am jignit doar ti-am spus.

| papcik a răspuns:

Pentru mine fata perfecta e frumosa,inteligeta,cu capul pe umeri, sa se lase greu cuceruta, sa fie sincera,sa imi lase un aer de mister (k imi ascunde ceva)intr-un cuvant sa-mi dea lumea peste cap, sa salivez cand o vad, funda te rog

| JayZei a răspuns:

Deci iata fata ideala pentru mine: sa fie blonda,ochii caprui,sa se imbrace bine,sa nu fie vreo sarantoaca de la tara, comporte bine cu mine, sa fie buna la pat si sa se imbrace bine si sa fie buna rau b-)

| doarEu001 a răspuns (pentru JayZei):

Deci atat timp cat tipa are bani, e oraseanca, stie sa de din c*u*r si arata bine poate sa fie cea mai mare fandosita, curva si inculta.oh go on sper sa gasesti ceea ce cautiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| MarianSteaua a răspuns:

Sa Tzina la mine sa sa fie buna la paTstraight face