| ciucalataaerata a întrebat:

O intrebare... poate vi se va parea stupida...sau ve-ti crede nu stiu ce dar eu tot o sa pun intreabarea!
Dc toata lumea e innebunita dupa funde?
Asta nu inteleg la acest sitestraight face
Ia sa vad cine imi raspundelove struck

10 răspunsuri:
| Bibiancabibi a răspuns:

Pentru ca toata lumea are acea` satisfactie! "Ieeee am luat funda! \d/ "

| MoRtY a răspuns:

Mah sincera sa fiu nu prea ma pasioneaza aceste fundite, eu spun doar ce as face eu, sau ce am in cap. Uni poate sunt putin derutati si au nevoie de sfaturi.Si daca am norocul sa il aleaga pe al meu primesc funditsa.nu e cine stie ce.Care e faza daca esti user-ul anului? peste o luna uita toti. ceva de genu am gasit eu prin capatana meahappy pa-pakiss

| Bylok a răspuns:

Buna!

nici eu nu prea inteleg... daca ar ajuta cu ceva in viata reala DA as intelege

probabil vor sa fie cei mai buni

| sceptic a răspuns:

E evident.Pentru unii, daca primesti funda la o intrebare, esti inteligent.
Si multi cred ca, daca dupa raspunsul lor spun "funda, te rog" sunt inteligenti.

| Love3 a răspuns:

Sa iti explic: Oamenii intotdeauna au avut dorinta de a fii in top.Pe acest site pentru a fii in top trebuie sa ai punctaj mare si sa ai fundite. Funditele sunt un fel de trofeewinking niste premii. Ele sunt importante pentru a avea un punctaj mare.

Deci, funda?

| Andru1996 a răspuns:

Dk iti zic eu imi dia funda?laughingrolling on the floor... e simplulaughing...cand cineva iti da funda iti alege rasp ca fiind cel mai bun si primesti niste puncte care te ajuta sa urci in top big grine un fel de concurs

| MarianaMadu a răspuns:

Daca primesti funde primesti puncte, daca ai multe puncte devii expert TPU. DE aceea sunt importante funditele. App daca ai primit fundita la un raspuns de al tau inseamna ca este apreciat si ca ai facut ceva bun pentru acea persoana. :d

| axeman19 a răspuns:

U esti in poza big grin grrrrrr...eu nu is nebun dupa funde numa dupa funduri big grin insa da bine cateva funde si pe acolo big grin

| natalyia a răspuns:

Pai eu mai am eu cont pe TPU. si n-am primit fundita si m-am suparat eu am 11 ani vreau totul pentru minelaughing

| AndreeaVasile a răspuns:

Pur si simplu, oamenilor le place asta.sa devina expert TPU, userul anului...sa aiba cat mai multe funde!