| oblivion95 a întrebat:

De ce aproape toata lumea e innebunita de funde?! de ce vreti sa aveti funde? sunt folositoare la ceva? unii din voi ajutati lumea (raspundeti la intrebari) doar pentru ele? sper sa nu se supere nimeni de intrebari, dar chiar am impresia asta despre cativa de pe acest site.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce crezi ca toata lumea vrea funde? Eu nu vreau. Dar asta este regulamentul tpu.Aici ne ajutam reciproc.

Răspuns utilizator avertizat
| Turquoise a răspuns:

Pe criza asta si o fundita virtuala e bunarolling on the floor
mai sunt si intrebarile alea 'Cine imi da si mie o fundita?' milogi sunt uniioh go on

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Intr-o parte ai dreptate, funditele ne bucura, dar nici nu trebuie sa raspundem la intrebari doar pentru ele caci atunci am putea rani sentimentele cuiva din greseala de a se lupa pentru fundite.Gestul conteaza! Pupici!

| oblivion95 explică:

. eu credeam ca doar gestul conteaza...nu funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tasteaza depozitul meu de anonim.Sa vezi-mi vezi vanitatea.Cine mai este ca mine?

| Irinuca_5591 a răspuns:

Funditele sunt un fel de rasplata pentru cei de pe site care dau raspunsuri. Cu cat ai mai multe raspunsuri castigatoare cu atat de simti mai apreciat si poate ii faci si pe altii sa te aprecieze. Asta cred majoritatea, dupa mine fiecare raspuns e folositor in felul lui, poate uneori doar gestul conteaza.