| publicname a întrebat:

O intrebare stupida, dar la care vreau sa raspundeti cu seriozitate... Ce sa fac ca sa par mai superioara.sa nu ma mai ia toata lumea la misto? sa par matura si putin fitoasa dar in sensul bun...

1 răspuns:
| DeCe a răspuns:

Haine adecvate, comportament normal, un vocabular deloc obscen, aici mai conteaza si in ce fel de anturaj traiesti pentru ca asa o sa fi vazuta de unii. Si bineinteles ai grija cum vorbesti, prin vorbe cateodata poti arata ca ai 10 ani sau 20.