| publicname a întrebat:

Ce sa fac ca sa par mai superioara.sa nu ma mai ia toata lumea la misto? sa par matura si putin fitoasa dar in sensul bun... dau fundita O intrebare stupida, dar la care vreau sa raspundeti seriosss pe bune

3 răspunsuri:
| elenita_7894 a răspuns:

Add ellyelenita@yahoo.com! :*:*

| Dunnamite a răspuns:

Nu poti sa pari MAI SUPERIOARA pentru ca este pleonasm! taci mai mult, nu mai vb fara sa gandesti inainte, observa ce se intampla in juru' tau apoi reactioneaza. Fitze au cei care nu inteleg nimic din ce fac si vor sa para ca au si ei gusturi... maturitate nu vine peste noapte si daca asc. de altii fara ca tu sa nu gandesti inainte ce ti se transmite! hainele nu te fac matur, ci felul in care rezolvi problemele pe care viata ti le arunca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serioasa in felul in care arati.pai pur si simplu machiazate date cu ceva roz pe buze se spune ca cu de ala se dau tongue dar bine nu neaparat apoi cat la comportament nu stiu bagate in seama cu altii fa si tu fiite cei asa greu ca dar nu cred ca nu ai stii cumtongue