| publicname a întrebat:

Ce sa fac ca sa par mai superioara.sa nu ma mai ia toata lumea la misto? sa par matura si putin fitoasa dar in sensul bun... dau fundita O intrebare stupida, dar la care vreau sa raspundeti seriosss

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Cand vezi ca cineva face misto de tine te ridici in picioare si ii zici cu un ton mai ridicat...mars de aici scorpie/fraiere pana nu iti trag un sut in boase. Si la fete intre picioare oricum o sa le doara si pe ele.

2 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Hei eu cred ca cea mai buna arma impotriva tuturor este indiferenta. sa te iei in gura cu altii ar insemna sa te cobori la nivelul lor si deci sa nu fi cu nimic mai buna decat ei. cand se ia cineva de tine, zambestei usor si ironic ca si cum ai zice( numa de att esti in stare)si apoi lasa-l sa se consume. vei vedea ca facand asta o sa le ti piept si o sa le dai chiar peste nas. ei nu trebuie sa vada ca esti afectata, iar prin indiferenta le arati cat de putin important este ceea ce spun si cat de putin te atinge pe tine.

| Maothecat a răspuns:

Sa incerci sa nu tratezi lucrurile ca si un copil. sa te gandesti de 2 ori inainte de a face un lucru si atunci sa alegi raspunsul bun. daca esti matura tot timpul nu e un lucru bun. trebuie sa stii cand sa fi matura si cand sa fi copilaroasa.