| andy95summer a întrebat:

O lista cu toate cele necesare pentru camin?

Răspuns Câştigător
| LadyDy01 a răspuns:

- haine, incaltaminte, lenjerie intima,
- periuta de dinti, pasta, prosoape, sampon, sapun, aparat de ras, after-shave, spuma de ras(depilator, placa, foehn etc. in cazul fetelor), unghiera, hartie igienica, betisoare pentru ureche

- tocator, cutit, furculita, lingurita, farfurie/castron, o cratita/ibric de cafea/ceai, eventual o plita

- caiete, pixuri, incarcatorul si castile pentru telefonul mobil, ceas desteptator (pentru cei cu telefoane android. am patit sa mi se termine bateria si alarma sa nu mai sune. cu telefoanele mai vechi nu pateam asa), ochelari de soare, PC/laptop (desi cred ca acestea pot fi luate la voi doar dupa ce va asigurati ca nu or sa vi se fure. am auzit povesti cu unii care dormeau cu laptop'ul sub perna Posted Image)

- cearceafuri, perna, fete de perna, patura
- papuci pentru camera, saci de gunoi,
- Medicamente și ceaiuri;