| DomnulPoliticos a întrebat:

O persoana care folosește Samsung poate fi in relatie cu cineva care folosește iPhone?

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Ce intrebare mai e si asta?laughing Iti imaginezi Romeo si Julieta, varianta tech?

Evident ca da.Telefonul ales nu te face cineva in societate si nici nu iti ingradeste alegerile.E doar un obiect.

| sammie a răspuns:

laughing laughing normal că da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai intrebare

| Sistemulxxl a răspuns:

Da! Si astea 2 categorii sunt in bune relatii cu cei care folosesc Nokia 5110!

| IonelaIasmina a răspuns:

laughing laughing laughing Vai, vai, vai! laughing laughing laughing
Așa a ajuns lumea? Atât de materialistă?! Ce înseamnă întrebarea aceasta? Cum să nu se poată? Dar ce, aici nu gândim cu mintea și cu sufletul (iubirea)? Gândim cu banii? Banii sunt lăsați de satana. Din cauza lor se întâmplă atâtea...
Telefonul și banii, nu înseamnă nimic. Că ai un telefon mai scump, ce înseamnă? Nu înseamnă că ești iubit de societate, ci înseamnă că ești unul care se dă mare, dar care este urât de toată lumea. Nu știu care dintre tine și acea persoană are iPhone, dar oricare ar avea, dacă nu vă luați pentru faptul că unul dintre voi are iPhone, înseamnă că ăla cu iPhone, nu merită iubire...

| Geass1 a răspuns:

Doar cu Oppo.