| smile14 a întrebat:

O poveste lunga-lungasint indragostita d eun baiat deja de 1 an. I-am spus anul acesta ca il plac iar eu a spus ca ii pare rau dar nu ma iubeste el pe mine.De atunci nu am vorbit nimic. Dar eram in aceiasi scoala.Cu o zi in urma a fost un concurs iar dupa asta discoteca.Era si el dar nu am vb nimic cu elDar cand am venit acasa am primit un mesaj de la el pe odnoklassniki.ru suna asabig grinami te rog numarul tau de mobil.Eu i l-am dat dar l-am intrebat pentru ce ii trebuie si el a scris:da lasa-l sa fie, nu incurka niciodata! Iar eu i l-am cerut pe al lui, iar e a scris:uite ti-l dau dar nu il dai la nimeni! si eu am scris:ok nu il dau la nimeni doar daca tu nu il dai la nimeni pe al meu si el a scris:ok si eu am scris:foarte bine si el scris:100% bine eu plec papa si s-a incheiat conversatia nu stiu ce sa fac.Credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate un pic si vrea sa te cunoasca mai bine uite tu baga-l in seama pai incearca sa vorbesti cat mai mult cu el,diverse subiecte sa stai mai mult in prezenta lui,sa te imprietenesti cu prietenii din gasca lui,sa razi cand face o gluma, sa ii zambesti, sa vorbesti cu el pe mess dar nu chiar ft mult adica sai oferi libertate sa nul sugrumi cu prea mult bagat in seama ...mai poti sai faci complimente, sau cand are nevoie de ajutor sai oferi dar toate astea cu masura sa nu creada dupa ca estidependenta de el ca na poate sa profite sa zic asa... oricum daca e sa fie o sa iasa ceva. sper sa reusesti na succes :*happy

2 răspunsuri:
| ciufulita_9104 a răspuns:

Intrunfel da... poate ca sa razgandit sper sa ia noroc cu el :X
Comunicati cat mai mult aa si sa nu il bagi numai tu mereu inseama...sa te bage si el :*

| ciufulita_9104 a răspuns:

Da.cu siguranta :*