| AnnexDisaster a întrebat:

O prietena de`a mea are voce, adica chitara canta, si a iinceput sa fumeze dar rar, o s`o deranjeze la voce?

Răspuns Câştigător
| 230295 a răspuns:

Intr-adevar in timp o sa ii afecteze cu ingrosarea vocii si o devina ragusita dar sfatul meu este sa ii spui sa se lase de fumat pentru ca dintr-o prostie nu o sa te mai poti lasa si nu sunt bune deloc crede-ma

4 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

In timp da o sa ii afecteze, o sa se ingroase vocea si o sa o aiba ragusita

| 230295 a răspuns (pentru Onn3):

Intr-adevar in timp o sa ii afecteze cu ingrosarea vocii si o devina ragusita dar sfatul meu este sa ii spui sa se lase de fumat pentru ca dintr-o prostie nu o sa te mai poti lasa si nu sunt bune deloc crede-ma

| dianamariana2001 a răspuns:

In timp o sa o afecteze...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ise ingroase vocea si o sa fie mai ragusita, crede-ma ca sunt la lceul de arte si am prieteni la muzica carora lisa intamplat asta

| AnnexDisaster explică:

Multumesc mult pentru toti si pentru raspunsurile date.