| Poco a întrebat:

Fetelor voua v-ar place un baiat care canta la chitara chiar si din voce?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de ce nu? Cu cat stie mai mult, mi se pare mai atragator. Plus ca, nu ar fi frumos daca mergeti cu prietenii undeva in excursie, cu cortul, in jurul focului de tabara puteti canta! Ce frumos!

4 răspunsuri:
| ιмσvιnaвιL a răspuns:

Da! :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.M-ar scoate din sărite cu chitara lui.Şi nici să cânte că atunci ar şti multă lume şi s-ar ţine după el toate fetele laughing

| TheAvenger a răspuns:

Presupun că da thinking

| aliiluvyou a răspuns:

Da,normal.Majoritatea sunt draguti.
Dar, depinde, nu numai asta conteaza.happy