| BeInnocent a întrebat:

O prietena de-a mea m-a rugat sa ii fac niste poze ieri. ( sunt fotograf amator ) si bineinteles am acceptat.
I-am facut multe poze si a esti FOARTE bine in toate. Dupa ce le-am modificat putin si i le-am fat m-a rugat sa o ajut sa aleaga una de profil si coperta. Eu i le-am sugerat pe cele mai frumoase. Dupa ce le-a pus, imediat le-a sters. De ce? pentru ca puse poza de 2 minute si avea doar 6 like-urilaughing). A zis sa ii zic alta poza de profil ca nu e apreciata aia de lume.

Pana la urma, wtf? Chiar asa importante au ajuns like-urile? Si poza era pusa de 2 minute, cate voia sa aiba?laughing)

3 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Au si inceput sa faca "troc" cu like-uri straight face Zici ca se hranesc cu ele, daca le-ai da o paine ti-ar da cu ea in cap, dar like-uri...aici e alta poveste laughing
Apropo de hobby-ul tau, ce inseamna (pentru tine) fotograf amator, castigi ceva din asta pana acum? Doar de curiozitate.

| RoxRoman a răspuns:

rolling on the floor) te rog eu zi la prietena aia ta sa aterizeze inapoi pe pamantlaughing)) asta e disperata de facebook?laughing jesus

| Kiddiix a răspuns:

Pentru unii like-urile sunt asa importante parca le-ar da de mancare laughing) Lume a ajuns sa cerseasca like-uri pentru a se simti si ei bine... Si copile de 10-11 ani au ajuns sa isi puna niste poze pe facebook doar sa atraga atentia si ele laughing) Din punctul meu de vedere sa da like atunci cand iti place cu adevarat ceva...Si saraca fata vroia sa aiba 100 in 2 minute laughing)) oameni disperati dupa like-uri laughing