| デイダラくん a întrebat:

O prietena de-a mea m-a rugat sa pun o intrebare aici ca ea nu poate :
"stiu ca-i penibil dar...cum ma fac remarcata de un baiat ca sa ma placa orice solutie e binevenitha crying?"asta e intrebarea ei...straight face

Răspuns Câştigător
| alisalisa a răspuns:

Poate ea nu are net, nu fi rautacios

10 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Incerca sa afli cei place. cum gandeste, ce hobi are si fi aceea slungime de unda cu el

mira
| mira a răspuns:

Prea putine amanunte.Cu ce se ocupa prietena ta, ce varsta are, unde are ocazia sa-l intalneasca pe baiat, el este liber?

| lololololol a răspuns:

De ce ea nu poate? Hai lasati-ma cu nebune de astea innebunite dupa baietei de 11-12 ani. Ok, sa ii ia idul si sa vorbeasca cu el.Multumita?

| ChibiRose a răspuns:

Daca el o place cu adevarat, nu va avea nevoie sa-l cucereasca.Va trebui doar sa se apropie de el si sa se imprieteneasca usor.

| malina_9455 a răspuns:

Da-te pe langa el.ia-l in bratze, cand te intalnesti cu el sa-l pupi pe obraz.stii chestii din astea:*

| malina_9455 a răspuns:

Da-te pe langa el.ia-l in bratze, cand te intalnesti cu el sa-l pupi pe obraz.stii chestii din astea:*

| malina_9455 a răspuns:

Da-te pe langa el. ia-l in bratze, cand te intalnesti cu el sa-l pupi pe obraz.stii chestii din astea:*

| デイダラくん explică:

Pai nu are 11-12 ani...are 14big grin si baiatu are tot 14 e cu ea in clasabig grin

| デイダラくん explică:

Pai nup, chiar nu-i vba de mine in cazu asta...eu am iubit ea are 15 ani si toate prietenele ei au...si ii aparea o eroare la trm si de aia e cam autista la tehnica :-|

| madalykuka a răspuns:

Primul lucru nu mai minti,
asta e o skuza banala cu prietena mea,,, si app daca erai o prietena adevarata luai vina asupra ta
in oricare dintre cazuri uh pierzi
app cu baiatu fii uh NU MINTI si incearca sa stai un pic mai mult in preajma luiwinking
a si o gluma doua sunt bine venite,, poate chiar side elwinking asta atrage la uni, daca nu poti face misto de dusmanii lui si pe el sal fvoritezi un pic
daca nu esti buna la glume mai bine lasa totusiwinking