| wildpepsii a întrebat:

O prietena mi-a zis ca mancarurile de la McDonalds sunt facute cu viermi si ca dupa o luna zici ca sunt plastic, iar uleiul tot dupa o luna se schimba. Credeti ca e adevarat si de ce?

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

E pe naiba, nu e chiar asa.De unde viermi?
dar aparea o chesie in Click acum cateva luni
http://www.competitii.ro/......merei-2128

| CompleteAndUtter a răspuns:

Despre viermi nu stiu nimic, dar mancarea de la Mc e oricum daunatoare pentru ca are niste substante care o pastreaza mult timp, adica nu se strica, dar nu e sanatos deloc. E ca o otrava. Aceasta este parerea mea. Va rog, nu criticati happy.

| CiocolataTha a răspuns:

Eu nu cred asta.sa fim serios viermi?!laughing.wtf.cine ar crede astalaughing

| floryynnel a răspuns:

Prima parte e falsa, fi serioasa nu s-ar vedea viermi? in nici un caz nu sunt facuti cu viermi, a doua parte, jum adevarata, poate fi mancare poaspata sau veche de mai bine de o luna, in general mancarea fast-food rezista foarte mult, de ce? pentru ca are tot felul de chimica, etc, de ex, prajesti o portie de cartofi prajiti, si ei si de la mcdonalds, ii tii ceva timp sa vezi cum ajung cei prajiti de tine in comparatie cu cei de la mcdonalds

| AnonimNoName a răspuns:

Nu cred ca face viermi laughing are ceva care le face sa tina mult timpp...