| anonim_4396 a întrebat:

O proasta mi-a spart parola pe stardoll. spuneti-mi va rog cum sa fac sa mi-a recuperez! am fost covergirl iar acum nu mai am contul pentru ca acea idioata mi la spart

49 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Nu stiu cum sa te ajut... ea spargandu-ti parola ti-a schimbat si mailu pe care l-ai dat p stardoll? daca da, nu prea cred ca poti sa il recuperezi...

| DracusorImpielitat a răspuns:

Sparge-o u la loc si da pe remember me, astfel ca nu trebuie sa te loghezi mereu cand deschizi calculatorul.

| www a răspuns:

Mai bine inveti romana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, daca ti-a spart-o nu-i chiar asa de blonda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ce daca sa iti mai sparga si altele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Schimba-ti parola pur si simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Schimbati parola si daca eu so spargi si tu sa eu schimbi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mama lucreaza acolo si daca ai alte conturi da-mi si mie unul, daca nu nu te pot ajuta, sau mai bine zis nu vreau, mie ce imi iese?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar daca imi spui cum sa am mai multi bani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da poti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt de acord cu JustMe insa ar mai fi ceva de adaugat: fa-ti alta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cum te numeai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ti la sprat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai bagi acolo la forgot pass si bagi id pe care ti ai facut contul>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care iti este parola ca tio zic si eu pe amea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu a schimbat idul intra la mesajele alea de pe id uh sh refati'l ...Altfel nu stiu cum sa facithinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum poti castiga bani pe stardoll?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa iti schimbi parola si mie mi-s-a intamplat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai spune-mi contul si il vizitez sa ma uit putin la el si mai e o chestie
daca ea nu a schimbat messu uh poti sa te duci la forget your pasworld si iti scrii messu si numele de cont si vei primi pe mail un mesaj cu parola
si mie mi sa mai furat parola si stiu cum e

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sparg o parola

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

happy. Nu mai poti s-o recuperezi! fa-ti alta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie mi s-a furat contul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si mie mi s-a intamplat ca una mi-o luat parola si o vrut sa schimbe messu dar eu nu am dat accept sa se schimbe messu si atunci am dat forgot password si mi l-am recuperta pe jacko1999patry

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine are hi5 lu bogdan de la comanda la mine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca sti ce id ai pus poti s a ti-o schimbi u cu usurinta si gata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gandeste-te ce ii place incearca asta la id ul ei de mess intri si dai la ultimele ei mesaja unde iti afli parola

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am cont pe stardoll: DeepDish... Mi s`a spart parola pe alt cont si eram CoverGirl si national si am castigat si la album...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze nu stiu cum...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai mi-am uitat parola.trimiti e-mailu.si il primesti cu parola noua

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pui la mi-am uitat parola sau forget mt password, scrii username sau id-ul de messenger, si iti va trimite un mesaj cu noua parolalaughing