| anonim_4396 a întrebat:

O problema de gandire:
Un om este paznic la o biserica si noaptea viseaza ca preotul va face o calatorie cu avionul si ca acesta se va prabusi.Preotul, ca sa verifice daca ce a zis paznicul este adevarat, trimite mai intai avionul doar cu pilotul si chiar se prabuseste.Preotul il rasplateste pe paznic, ii da niste bani dar il da afara.De ce il da afara? Funda pentru raspunsul corect!

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Spune tu ca mie nu imi trece nimic rational prin minte.

| anonim_4396 explică (pentru William):

L-a dat afara pentru ca a adormit la serviciu, tocmai de asta a visattongue

| Adriana_1090 a răspuns:

Sa nu mai prezica nimic!

| mimikafrumusika a răspuns:

Pentru nu a mai prezice lucruri rele?

| eusuntdana a răspuns:

Pentru ca a luat banii

| eusuntdana a răspuns:

Omule tu nu dai funda?