| Dreamy a întrebat:

O problema de logica:

- O locomotiva electrica se indreapta de la Timisoara spre Arad. In ce parte se duce fumul sau? (in sus, in stanga...). Vantul bate normal.
Cine raspunde primul corect ia funda!

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna locomotivele electrice nu scot fum.Numai bine.

8 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

aaa...se duce in stanga sau in dreaptasmug?

| MasterOfDisaster a răspuns:

Daca e electrica nu scoate fum

| solumaam a răspuns:

Despre ce fum intrebi?
Daca este vorba de fumul de tigari de la geamurile vagoanelor unde stau calatorii si privesc apusul de soare atunci fumul se indreapta spre timisoara laughing

| Andruşcă a răspuns:

Locomotiva functioneaza cu curent de la acel cablu de pe stalp, nu cu combustibil, deci nu scoate fum!

| BeautyTeacher a răspuns:

In nicio parte ca e electrica nu are fum maaa

| Gabica a răspuns:

E electrica si scoate fum...Am auzit-o si pe asta!

| monibarbi10 a răspuns:

In sus

| Cristina00 a răspuns:

Este locomotiva electrica. Nu scoate fum! Si sunt prima boss laughing Funda?puppy dog eyes