| coconutlover a întrebat:

O sa pun o intrebare stupida, asa ca nu va luati de viata mea :\. Acum 2 zile am cazut in fund pe scari si inca ma doare.RAU DE TOT. laughing)) E nasoala treaba sau e ceva trecator? laughing)

10 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

E posibil sa-ti fi tasat unele vertebre, in special cele din zona sacrala. Mai bine ai merge la un medic.

| positivity a răspuns:

E trecătoare. O să-ţi treacă în câteva zile. happy

| Mαdαliηα a răspuns:

laughing)). Iti trece, si eu am cazut pe scari straight face stiu cum si cat de tare doareeee... Eu nici nu puteam sa stau in fund rolling on the floor. Dar mi-a trecut :]

| AngelBoy a răspuns:

S-ar putea sa-ti fi fracturat noada laughing

| Dafuqq a răspuns:

La fel, la ora de sport mi s-a intamplat acelasi lucru. Am cazut in fund laughing
Dupa 3 zile eram ca un nou nascut. tongue Va urez noroc, tie, si fundului tau laughing

| Vintila_Raluca_Andreea_1997 a răspuns:

A pati-o si soramea, sa nu te sperii ca nu trebuie ca sa mergi la medic, trece in vreo saptamana - doua happy