| CatMeadow a întrebat:

O sa sune prostesc da ma doare de asta.deci eram acasa. ascultam muzica la calc si vine mama acasa. si ma intreaba cum stau cu scoala. am zis ca e bine. (ziua trecuta miera lena sa-mi fac tema la franca pentru ca vb pe mess cu colegii si nici unu nu si-o facut nici o tema. mama m-a prins si m-a pus s-o fac. am facut-o si azi am luat 10.pentru ca am fost cam singura care a raspuns. e ok a avut dreptate. dar acum crede ca nu ma mai straduiesc sa invat. am note bune. la mate am luat 8 la teza anul asta pentru ca am gresit la calcule si eram intr-o perioada proasta) si de aia nu se mai comporta ca inainte cu mine. a venit si tata si a zis acelasi lucru. si mi-a zis ca trebuie sa-mi pese de scoala pentru ca vrea sa ajung cineva in viata! imi pasa doamne! da lsatima inpace cai vacanta de craciun aproape. si inca ceva. mie imi place engleza. ff mult si inteleg engleza foarte bine. imi place si pot sa zic ca ma pricep dar tata zice ca nu sunt buna! fac si ore de engleza si zice ca profa vb singura da nu-i adevarat! ce prsotie sa mor eucrying zice ca nu sunt buna! ce? am inceput sa plang pentru noptile in care lucram ca proasta! m-am saturat! doamne! daca continua asa sa mor eu ca o sa ajung sa nu-mi mai pese nimic din ce zic ei!

4 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

@*Belinda*: Si care e treaba ta pana la urma? Daca nu stiai ce sa spui, nu mai spune. Nu-ti taie nimeni capul. Acum sa revin la intrebare. Tatal tau zice ca nu esti buna la engleza, dar de fapt stie ca esti buna, dar sti de ce iti zice asa? Ca in caz de ti-ar zice ca esti buna, tu te-ai lasa pe o ureche si n-ai mai invata. Lasa 8-ul la matematica! Se rezolva. Teza conteaza numai 25% din medie. Deci, cu burta pe carte, s-a inteles draga mea?

| Cherry56 a răspuns:

:-s te stresezi prea tare ia-o mai usor...

| äπđÿ a răspuns:

Un mister Parintii si fetele laughing
nu te stradui sa ii intelegi
Vezi'ti de treaba ta big grin
uite sfatul meu prietenesc fa ce sti sa faci tine'o tot asa si ai sa vezi ca parintii or sa-ti dea pacewinking si nu or sa te mai streseze cu temele scoala si altele

| Destyny a răspuns:

Care e intrebarea pana la urma?
oricum trebuie sa inveti si sa iti pese
daca nu te straduiesti inseamna ca nu incerci si eu patesc la fel mereu dar nu ma plang ca alti