| adrian_9740 a întrebat:

O simpla fata de cls.8 mi-a furat inima si nu stiu cum sa mi-a mai recuperez inapoi Va rog ajutati-ma :*:*:*:*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| YoungSteve a răspuns:

Deschizi dulapu' cu cutite, decupezi pe langa inima happy si iti iei inima inapoi ( cum zicea cineva : nu pune suflet pentru fete decat daca e foarte speciala)

| Digital112 a răspuns:

O amentini ca daca nu ti-o da inapoi o s-o stresezi toata viata ei cu gramatica ta.
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri peste ea în casă, îi pui pistolul la tâmplă, o legi și o ameninți că apeși pe trăgaci dacă nu îți dă inima înapoi. Doamne, cum ai formulat întrebarea laughing.
Întrebare: tu cum de mai trăiești dacă ți-a smuls inima din cutia toracică?