| Couragebv a întrebat:

Buna sa va fie inima, o simpla intrebare. Ati furat vreodata, orice?

17 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Am gasit odata un stilou la scoala si, cum nu-l revendica nimeni, l-am pastrat nelinistit pina cind am terminat orele si l-am lasat pe banca si parca tot ma urmarea al dreaku stilou.

| DenisaAbdn a răspuns:

Da, am furat cand aveam 9 ani din gradina unei vecine in varsta care locuia la parter si care, dupa ce ne invadase spatiul de joaca cu gradina ei extinsa, ne certa si ne uda tot timpul, nu ne mai dadea inapoi mingea care, din joaca, mai ajungea in gradina ei.Nici acum nu-mi plac oamenii care nu stiu sa imbatraneasca frumos. Oricum i-am devastat gradina, i-am furat toate zambilele si le-am daruit mamei care nici sa ma certe nu a mai avut putere.

| stejara2 a răspuns:

Da! Cel mai mare lucru, e ca am furat inima cuiva!

| darrio2007 a răspuns:

Toti am furat cate ceva. Pixul colegului de banca.Si inima prietenei.

| iFollowRivers a răspuns:

Daaaalaughing

| ghitza a răspuns:

Da laughing niste turta dulce cand eram mai mic

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna! Ce-ai spune sa ai un venit suplimentar?Id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com ,iti pot da mai multe detalii.

| niku93 a răspuns:

Da! si nu ma refer la pixuri si stilouri...alea sunt imprumuturi pe perioada nelimitata de timp.

| janynefeaver a răspuns:

Da

| Fanatic a răspuns:

Normal laughing

| Laurretta a răspuns:

Da, normal!

| florin1979 a răspuns:

Da, cand eram mic, pe timpul lui ceausescu, bomboane printre grilajele de la beciul alimentariihee hee

| Anca95 a răspuns:

Pixuri nu le-am mai inapoiat. shame on me! x_X

| ML001 a răspuns:

Da, toti si furat...de fapt toti am incalcat cele 10 porunci dupa care s-a facut constitutia lumii. " caci toti au pacatuit si sunt lipsiti de Slava Lui"

| georgeseriful a răspuns:

Inima unei fete pe care mia furato si ea.

| cony1226 a răspuns:

Da.

| Raullll a răspuns:

Daaa. Stiu ca am luat odata o guma si multe altele.