| ioa_4305 a întrebat:

Oare ce intampla daca mi-a scazut media la purtare la 8? ma afecteaza cu ceva la intrarea la facultate?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da, vei avea probleme. Daca poti incearca sa remediezi situatia pentru ca e spre binele tau sa ai media 10winking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt unele facultati care nu accepta asa ceva.

| Crs a răspuns:

Depinde de facultate :-s unele facultati tin cont si de media de la purtare, vor elevi disciplinati si care sa nu chiuleasca.

| loundy a răspuns:

Evident! Daca dai la politi sau drept nu o sa poti, iar la celelalte facultati normal ca o sa te intrebe si o sa te priveasca suspicios

| Myr3ll1994 a răspuns:

Nu patesti nimic si eu am nota scazuta la purtare tot 8

| Ciprian271 a răspuns:

Eu am 10 la orice si stiu ca daca iti iese media la purtate 8 anda nu patesti nimic.

| tzeasta_5371 a răspuns:

Shado girl vb in necunostinta de cauza.eu vreau sa dau la politie si in clasa a 10a am avut media scazuta la 9 si am avut si eliminare...as vrea sa-si dea cu parerea cineva care a trecut prin astea, nu oricine se trezeste.sa zica unu:da frate eu am vrut sa dau lua fac,, x" si nu m-a primit ca am avut media scazuta