| Alisson01 a întrebat:

Oare cu ce sa ma imbrac la scoala?[vot+funda]

Răspuns Câştigător
| Curiozitate a răspuns:

Ai putea sa iti iei niste blugiday dreaming din aia jmecheri taiati:X cu niste adidas roz si un hanorac rozlove struck sau ce culoare vrei tu dar sa fie ceva deschis pentru ca azi e o zii atat de frumoasa:X sau ai mai putea sa te imbraci intr'o fusta cu talie inalta si sa iti iei un maieu pe care sa il bagi in ea[fusta treguie sa aiba talia cat mai inalta] si opincute:X Bafta la scoala:X
Ce zici merit o funditablushing

2 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Daca nu ai uniforma poti sa te imbraki cu: blugi/fusta tricou/bluza cu manici 3 sferturi adidasi/opincute si daca vii seara ia-ti un hanorac/geaca big grin O zi buna si spor la imbracat laughing

| Curiozitate a răspuns (pentru Didi908):

Ai putea sa iti iei niste blugiday dreaming din aia jmecheri taiati:X cu niste adidas roz si un hanorac rozlove struck sau ce culoare vrei tu dar sa fie ceva deschis pentru ca azi e o zii atat de frumoasa:X sau ai mai putea sa te imbraci intr'o fusta cu talie inalta si sa iti iei un maieu pe care sa il bagi in ea[fusta treguie sa aiba talia cat mai inalta] si opincute:X Bafta la scoala:X
Ce zici merit o funditablushing

Răspuns utilizator avertizat