| Brunetica91 a întrebat:

Oare de ce n-am noroc niciodata,prietene nu am,eram mai micuta si eram inconjurata de multe prietene,cu timpul care au plecat din oras sau se mutasera cu traiul in alte tari, tin legatura cu ele doar pe net, n-am pe nimeni alaturi de mine.Relatii serioase n-am avut nici asa ceva din cauza ca dadeam mereu doar de niste baieti neseriosi.Acum in viata mea a aparut cineva la care chiar am inceput sa tin la el si il iubesc,primul baiat la care simt cu adevarat ceva,primul baiat la care am pus suflet cu adevarat,si nu,nu e ca ceilalti baieti pe care i-am cunoscut,e altfel,dar da cu piciorul in tot ce simt eu pentru el,odata mi-a spus ca as fi prea buna pentru el,oare bunatatea in ziua de azi e ceva urat si nu mai e apreciat de oameni? Nu stiu cum toata lumea spune ca dragostea e frumoasa, e un gunoi dupa cum vad.De aici imi zice ca nu vrea sa ma piarda dar pe de alta parte nu stie ce vrea,am decis ca daca intre noi se va termina totul nu voi mai placea pe nimeni pentru ca nu se merita,unde e dragostea cea de care toti vorbesc asa frumos.e un gunoi, nu exista.Ma simt asa singura.Parintii,chiar si la acesti 22 ani ma considera fetita lor mica si nu-mi inteleg problemele,nu realizeaza ca fetita lor cea mica a crescut,sa maturizat si are si ea problemele ei,viata ei,intimitate. Oare de ce unele neobrazate au totul si eu nimic. N-am nici macar cui sa destanui ce am pe suflet, doar lacrimile ma mai ajuta uneori sa-mi descarc sufletul. de negativ.De ce viata e asa dura cu mine

5 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Ai 22 de ani, nu dispera ca o sa-ti gasesti si tu aproapele, mai bine punde mana si distreaza-te, fa-ti de cap pana pe la 27-30 de ani, de ce vrei ca de acum sa "te legi la cap fara sa te doara?" mai vorbim daca vrei

| Brunetica91 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Pur si simplu eu nu-s cu distractia happy sunt mai a casei...ok, daca vrei sa vorbim lasa un id sau facebook

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Brunetica91):

Citesti mesajele de pe TPU?

| ana5 a răspuns:

Fiecare trecem prin momente mai putin frumoase, insa intotdeauna trebuie sa ambitie si sa treci peste.Viata e dura cu fiecare dintre noi, nu doar cu tine...in legatura cu dragostea, o sa vina si un moment in care o sa simti ca ai noroc in dragoste.Nu e un capat de lume ca un baiat nu stie sa te aprecieze, el pierde nu tu.

| MdRoUgS a răspuns:

Am o poveste asamatoare, pana cand mi am gasit alesul vietii...mi am dat seama ca cea mai buna prietena e mama si eu! incearca sa te regasesti in ceva sau in cineva cu adevrat iti doresc o viata usoara si frumoasa alaturi de parintii tai si cei dragi tie