| SuRi a întrebat:

Imi place de un baiat, dar el este iubitul celei mai bune prietene ale mele. Nu pot nici sa o supar pe prietena mea, dar nici nu-i pot vedea sarutandu-se. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ina93 a răspuns:

Off..parerea mea ar fi sa uiti de el ca nu ai sanse ..imi pare rau. dar nici daca ti-ai pierde cea mai buna prietena nu ar fi bine pentru un baiat ..acuma e alegerea ta

7 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Sa pui ochii pe altul. Nu e deloc frumos sa visezi la iubitul prietenei tale! In plus, sunt sigura ca nu il iubesti, ca este doar un capriciu de moment.

| ilovesluts a răspuns:

Hey cred ca in opinia mea dupa parerea mea ar trebuiii sa ii spui pr tale cele mai b00ne k simti ceva care te apasa in 1nter1orul tau si nu o mi suporti apoi te combini cu pr ei si veti putea ramane pr.pa te pup

| vangheliss99 a răspuns (pentru ilovesluts):

Nu este adevarat, daca eu sunt acum cu o fata si la un rpieten de-al meu ii place de ea si nu ma poate vede pe mine si pe prietena mea ca ne sarutam asta este viata frate, acum sunt cu ia si gat.

ca si cum tu daca ai fi casatorita si o prietena dea ta lar placea pe sotul tau si tiar zice acelasi comentariu, ce tu l-ai lasa pe sotzul tau pentru prietena ta?

| Sultana_4823 a răspuns:

Ce poti sa faci? sa te uiti la altii. inteleg ca te roade invidia si ca tipu' prietenei tale e bun, dar gandeste-te cum te-ai simti sa iti faca asta ea tie.

| AmaToaRea a răspuns:

Inchide ochiihappy glumeam ...la fel ca ina93 mai bine incearca sa il uiti. nu se merita sa iti pierzi prietena pentru un baiat care nici nu stii daca iti raspunde la sentimente

| Gabiqwerty a răspuns:

Draga Surihee hee ai 2 posibilitati: poti fi o prietena adevarata, acceptand situatia si incercand sa treci peste,(intemeiaza. ti o relatie cu un alt baiat, o sa fie mult mai usor sa treci peste), si asa impaci si capra si varza.:sau poti fi o scorpie, sa optii ceea cee iti doresti cu adevarat, renuntand la prietenia dintre voi 2, intr. un fel sau altu, depinde de tine,(daca reusesti sa il corupi pe prietenul ei, insemantandui niste seminte in capul lui, ca nu e o relatie tocmai potrivita pentru el, ca merita ceva mai bun sau ca nu e apreciat la adevarata valoare) si o sa inervina un sentiment de incertitudine si nesiguranta in capul lui astfel incat relatia lor sa se strice usor usor, o sa ai sanse mari sa te apropii de el, sa ii fii alaturi, sa il sustii, aratandu. i ca iti pasa de el, poate sa ti se indeplieasca dorinta,(dar nu recomand, nu se merita, parerea mea), depinde doar de tine happy