| anonim_4396 a întrebat:

Simt ca disper! Este un baiat care ma place si mi-a cerut sa fim impreuna (de 6 ori) iar eu l-am refuzat pentru ca e iubitul (acum fostul) celei mai bune prietene ale mele. Acum am inceput sa il plac... Ce sa fac? Ce sa fac? Nu ma simp pregatita dar i-am frant inima de prea multe ori! E vorba de Roby!

Răspuns Câştigător
| Laviy a răspuns:

Amaliastraight face Stai departe de elstraight face Ma jur ca nu mai vorbesc veci cu tinestraight face Vrei sa iti zic ceva culmea? Numa tie si la Giulia v-o cerut sa fiti cu elwinking Culmea, voi care sunteti cele mai bune prietene ale melewinking Ma rog, faci ce vrei de fapt. Dar daca faci asa ceva cu mine nu mai ai ce vorbiwinking

3 răspunsuri:
| Lullabies a răspuns:

Daca nu iti place nu are rost sa fii cu el. ca sa ai o relatie de durata cu el trebuie sa il placi enorm de mult, altfel va fi doar o joaca. daca preferi o joaca, poti accepta, dar daca vrei o relatie serioasa gandeste-te mai intai daca tii la el cu adevarat si ai fi dispusa sa il iubesti.

| bsb a răspuns:

Trebuie sa inteleaga si prietena ta, si el. Nu poti sa nu dezamagesti pe nici unul. Ptr ca orice ai alege ai posibilitati ca unul dintre ei se va supara. Dar, ca sa fie cat mai usor, puneti intrebare asta: care din ei merita dezamagirea? Prietena care ti-a fost la rau si la bine intodeauna sau el?

| BlueFeeling a răspuns:

Matzo, nu e vorba de iubirea aia a ta cu care nici nu mai vorbesc!