| lory_6298 a întrebat:

Oare e drept ca atunci cind un baiat se comporta urit cu tine inseamna ca te place? la scoala un baiat se comporta foarte urit cu mine. nu stiu poate este invidios pe mine caci invat mai bine de cit el sau poate ma place. nu stiu.

4 răspunsuri:
| Eu4EverX a răspuns:

Daca se poarta urat cu tine inseamna ca te place? Nu din contra, NU te place.

Un baiat cand te place iti zambeste, se comporta frumos cu tine.etc.

soothe
| soothe a răspuns:

Baietii sunt prostuti cateodata (la inceput). Mai ai rabdare. Cred ca te place. Eu l-as intreba direct. Incearca! Pot sa pariez ca ai sa-l lasi fara respiratie cand ii pui intrebarea.

| alexaalexandra a răspuns:

Daca se poarta urat cu tine e evident ca nu te suporta, te invidiaza. deci in niciun caz nu ii place de tinetongue
nu`ti face iluzii
unui baiat ii place de tine atunci cand iti zambeste, se poarta frumos, se uita la tine mereu, se baga in seama cu tine etc. in niciun caz nu se poarta urat cu tine.

Răspuns utilizator avertizat