| yoou17 a întrebat:

Oare o sa se casatoreasca thomas cu nini?( dun serialul de la disney channel)

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

În final cred ca vor fi impreuna, dar la sfarsit cand Thomas afla ca Nicolas e Nini.

6 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

Nu cred n-are cum oh go on

| HaiTaci a răspuns:

Cine stie... Poate da, poate nu...

| GiiaaBăă a răspuns:

Da, se casatoresc

| soraloola a răspuns:

Da se vor casatori dar in ziua nuntii Thomas afla ca e Nicholas si nini alege sa plece de tot din ambasada dar Thomas o opreste si se vor casatori. Serialul a ajuns la episodu 32 geva de genul dar uitate pe youtube la ultimul episod cu numarul 128:d fundita

| yssabela a răspuns:

Eu am vazut ultimul episod pe net si se vor casatori in final. fundda?

| roobert a răspuns:

Se vor casatori fiindca eu stiu ca NINI s-a indragostit de Thomas din prima zi in care l-a vazut, iar Thomas a inceput sa ii placa de nini de la episodul 15 in sus si la un episod mai inalt se saruta se iubesc si in episodul 128 se si casatoresc