| anonim_4396 a întrebat:

Oare o viata traita fara regrete e mai buna decat una in care ai experimentat tristeti si dezamagiri fara intrerupere? In care nu exista nicio pauza intre 'acum' si 'mai tarziu'?
Probabil ca lipsa de somn mi-a stricat gandirea, dar cred ca muzica e raspunsul.
Voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Viață trăită fără regrete are mai mult farmec decât viață trăită în tristețe.
Însă și viața tristă are parta ei buna, inveti din perioada de tristețe!

Da, muzica ajuta(Nimeni altul')

| Felissa13Eden a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,Nimeni Altul si Ombladon happy

| Xdreaper21 a răspuns:

Nu pream am inteles dar
O viata fara regrete e chiar mai buna nu trebuie aa te gandesti ca daca as fi fact asa?
Dar lipsa de somn te va omora mai repede ca drogurile sida cancer ebola si tigarile la in loc

| GreenVoid a răspuns:

O viata traita fara regrete este o viata implinita.Asta nu inseamna ca dezamagirile si tristetea ne fac viata mai putin implinita, eu cred ca ele ne intaresc si o viata total happy este o viata traita degeaba.Lasand dezamagirile sa te intareasca o sa ai capacitatea sa te bucuri cu adevarat de momentele fericite.Deci intr.un fel amandoua, intotdeauna exista un echilibru.